Debata „Z Widokiem na wybory europejskie. Drogą posła do PE. Od wyboru do reelekcji”

Biuro Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu i Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej zapraszają na debatę „Z Widokiem na wybory europejskie. Drogą posła do PE. Od wyboru do reelekcji”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 23 listopada 2018 r. o godzinie 13:30 w Domu Europy.

 

Wydarzenie jest częścią projektu „Parlament Europejski - reprezentatywny i reprezentowany” organizowanego we współpracy z Polską Fundacją im. Roberta Schumana, Młodzieżowym Sejmikiem Województwa Dolnośląskiego, Młodymi Europejskimi Federalistami, Forum Młodych Dyplomatów, Kołem Badań Interdyscyplinarnych UWr i Młodzieżową Radą Miasta Wrocławia.

O pracy w jedynej instytucji Unii Europejskiej wybieranej bezpośrednio opowie Lidia Geringer de Oedenberg, poseł do Parlamentu Europejskiego, wiceprzewodnicząca Komisji Prawnej PE, która zdobywała mandat poselski w trzech kolejnych wyborach europejskich.

Spotkanie poprowadzi Jan Pabisiak, wolontariusz w ramach akcji Parlamentu Europejskiego „Tym razem głosuję

Zapraszamy w piątek, 23 listopada 2018 r., o godz. 13.30 do Domu Europy przy ul. Widok 10 we Wrocławiu.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 22 listopada na adres mailowy epwroclaw@ep.europa.eu lub telefonicznie pod numerem 71 337 63 65.

When

-

Where

Dom Europy
Widok 10
Wrocław, Poland 50-052
Poland

Contact

Grzegorz Małyga

Will you come?