Gra o głos - przygodowa gra miejska

Gra o głos, to przygodowa gra miejska, w której celem jest walka o uratowanie swojego głosu w wyborach europejskich.

Piraci atakują! Zagrożenie dotyka kolejne miasta i ich mieszkańców – tajemniczy gang piratów atakuje w Internecie, destabilizując instytucje publiczne, ale też kradnąc dane osobowe obywateli. Teraz ich celem jest Wrocław, a według najnowszych doniesień także portal www.tymrazemglosuje.eu.


Zabawa wystartuje w Domu Europy przy ul. Widok 10. Teren rozgrywki obejmie ścisłe centrum Wrocławia. Miejsca, w których będą ukryci piraci, będą musieli odnaleźć uczestnicy gry.

Spotykamy się w sobotę, 13 października 2018 r. Wydawanie materiałów do gry rozpoczniemy o godzinie 11.00, a całą rozgrywkę zakończymy do godziny 15.30.

Aby zagrać, wystarczy zebrać drużynę (od 3 do 6 osób), w której jest przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Następnie należy przesłać zgłoszenie e-mailem na adres zapisy@graoglos.pl. Zgłoszenia powinny zawierać imiona, nazwiska i wiek uczestników oraz jeden adres e-mail i telefon kontaktowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa o północy 11 października. Ilość miejsc w grze jest ograniczona! Sugerujemy też, by w grze wzięły udział osoby, które mają ukończone co najmniej 8 lat.

Zapraszamy!

When

-

Where

Dom Europy
Widok 10
Wrocław 50-052
Poland

Contact

Grzegorz Małyga

71 337 63 64