Európsky After-work v Bratislave 2.0


Jedinečný after-work v štýle bruselského "Pluxu", ktorý nadväzuje na úspešnú sériu BA-Pluxov organizovaných v Bratislave pár rokov dozadu bude mať svoje pokračovanie aj v novembri. Ten októbrový, ktorý sa konal po dlhšej pauze, sa tešil veľkému záujmu, a preto sme sa rozhodli úspešný event prinášať medzi Vás pravidelne!


Ak máte za sebou pobyt alebo návštevu Bruselu, alebo Vám nie je budúcnosť EÚ ľahostajná, ste ideálny hosť/hosťka. Vítaní sú však samozrejme všetci, ktorých zaujala myšlienka stretnúť sa po práci a zoznámiť s novými ľuďmi. Podujatie je súčasťou iniciatívy Tentoraz idem voliť.

Tešíme sa na vás v Antique American Bar (Rybárska brána 2) v štvrtok 29. novembra od 19.30 hod!

English **

The unique after-work based on the famous Brussels "Plux", follows the successful series of BA-Plux organized in Bratislava in the past, will continue in November. The event in October after a long break was marked as successful and well-attended, so we decided to bring this format to you on a regular basis!
If you spent some time in Brussels, or you simply care about the future of the EU, you are the right host! But everyone who likes the idea of meeting new people is absolutely welcome at Antique American Bar on 29 November as of 7.30 pm!

When

-

Where

Antique American Bar
Rybárska brána 2
Bratislava, Slovakia 81102
Slovakia

Contact

Adam Šebesta