Lux Filmipäevad kinos Artis

Filmiauhind LUX jätkab noorte andekate Euroopa režissööride žanrilt ja toonilt hämmastavalt mitmekesise filmiloomingu tutvustamist. Euroopa Parlamendil on rõõm tutvustada kolme filmi, mis kandideerivad 2018. aasta filmiauhinnale LUX.

Filmid käsitlevad südamlikul ja intelligentsel moel aktuaalseid teemasid ning peegeldavad praegu Euroopas toimuvat. Nende tegelased uurivad ümbritsevat maailma, et mõista tegelikkust ning ühiskonda ja kogukonda, milles nad elavad. Lugusid jutustatakse kinokunsti emotsioonide kaudu, mis näitab Euroopa kino kvaliteeti ja mitmekesisust, samuti selle tähtsust sotsiaalsete väärtuste ja kultuuriliste kogukondade loomisel. Kutsume teid 7. LUXi filmipäevadele neid filme vaatama.

Kõik kinoseansid on TASUTA. Sissepääs kinno Artis on elavas järjekorras. Avafilmile "Islandi amatsoon" eelneb kl 18.30 pidulik avamine Artise kohvikus.

Filmipäevade avamisel vastab Sinu küsimustele seekordlähenvalima.eu kohalik tiim. Otsi meid üles ja liitu üleskutsega "Seekord lähen valima"!

Filmiseansside algusaeg on kell 19.00.

E 3. dets kl 19.00 ISLANDI AMATSOON
T 4. dets kl 19.00 THE OTHER SIDE OF EVERYTHING
K 5. dets kl 19.00 STYX

Kõik filmid linastuvad originaalkeeles eestikeelsete subtiitritega.

Loe lähemalt filmide kohta: http://www.kino.ee/Events/LuxFilm2018

Näeme kinos!

 

When

-

Where

Kino Artis
Estonia pst 9
Tallinn 10143
Estonia

Will you come?